Asistent/ka ředitele příspěvkové organizace

Požadavky:

  • minimálně SŠ
  • komunikativnost, loajálnost
  • pečlivost, samostatnost
  • organizační schopnosti, smysl pro zodpovědnost
  • flexibilita, vysoké pracovní nasazení
  • práce s PC na uživatelské úrovni
  • komunikativní znalost AJ

Náplň práce:

  • zajištění chodu kanceláře
  • příprava podkladů k výběrovým řízením
  • komunikace se zaměstnanci p. o.
  • obstarávání pochůzek
  • správa spotřebního a kancelářského majetku
  • administrace pošty

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • platové ohodnocení dle zařazení do platové třídy a platového stupně
  • různorodou a dynamickou práci
  • pracoviště v Brně
  • zaměstnanecké benefity
  • předpokládaný nástup leden/únor 2014

CV a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) zasílejte do 31. 12. 2013 elektronicky na adresu richter.lukas@mscb.cz

Pozice byla uzavřena

cz/prace/asistent_reditele.txt · Poslední úprava: 2014/01/03 10:07 autor: Mgr. Lukáš Richter
Valid CSS Driven by DokuWiki Valid XHTML 1.0