Ekonom organizace

Základní náplň práce

  • vedení ekonomické sekce
  • příprava rozpočtu, kontrola čerpání rozpočtu
  • zpracování podkladů pro monitorovací zprávy a žádosti o platbu
  • komunikace s úřady (FÚ,JMK, MŠ, atd.)
  • vyhotovení podkladových reportů pro vytvoření plánu, rozvah a kalkulací
  • vyhotovení přehledu o plnění rozpočtu, přehledu o tvorbě a čerpání peněžních fondů a přehledu FKSP
  • ověřování účetní správnosti operací po stránce uznatelnosti a neuznatelnosti výdajů
  • sledování analytické evidence majetku
  • spolupráce při inventarizaci
  • spolupráce při vyhotovení zprávy o roční činnosti organizace
  • zodpovědnost za ekonomickou stránku projektů
  • výkon funkce správce rozpočtu dle zákona o finanční kontrole

Požadavky

Nezbytné požadavky

  • min. VŠ vzdělání (ekonomický směr - značnou výhodou)
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • min. 1 rok zkušeností s ekonomickým řízením projektů OPVAVPI, příp OPVK
  • schopnost analytického uvažování
  • dobré komunikační schopnosti, systematičnost a smysl pro detail
  • aktivní zájem o sebevzdělávání a osobní rozvoj
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office, MS Excel, práce s emailovým klientem, Inernet)
  • bezúhonnost

Ideálně také

  • jazyková vybavenost AJ/NJ

Nabízíme

  • práci na HPP
  • platové ohodnocení dle zařazení do platové třídy a platového stupně dle NV 564/2006 Sb.
  • různorodou a dynamickou práci
  • pracoviště v Brně
  • zaměstnanecké benefity
  • předpokládaný nástup duben/květen 2014

Životopis včetně fotografie a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) zasílejte průběžně, nejpozději však do 15. 4. 2014 elektronicky na adresu personalni@mscb.cz.

cz/prace/ekonom_organizace.txt · Poslední úprava: 2014/04/01 16:51 autor: Mgr. Lukáš Richter
Valid CSS Driven by DokuWiki Valid XHTML 1.0