Rozšiřujeme koordinační a vývojový tým expozice VIDA! science centra

Expozice

Rádi bychom rozšířili tým VIDA! science centra o kolegyně a kolegy, kteří s námi budou udržovat a rozvíjet naši jedinečnou interaktivní expozici. Hledáme motivované a inspirativní kolegy/ně s chutí popularizovat vědu.

Naší činností podporujeme zážitek návštěvníků z expozice tím, že pracujeme na zajímavých a technicky kvalitních exponátech. Tvoříme zadání pro výrobu, servisujeme a opravujeme exponáty, administrujeme veřejné zakázky, koordinujeme provoz, zapůjčujeme si zahraniční výstavy a mnoho dalších činností. U každého jednotlivého úkolu hledáme logické řešení, které spolu komunikujeme, abychom rozuměli k čemu úkol směřuje.

1/ Koordinátor/ka dočasných výstav

Cílem této pozice je zejména zajišťování dočasných výstav. Budete zodpovědni za zdárný průběh celého procesu, který zahrnuje úvodní rešerši, tvorbu plánu, definování zadání pro veřejnou zakázku, koordinaci instalace a potřebných součinností.

Pro tuto pozici je důležitý cit pro obsah exponátů a celkové fungování expozice. Dále pak pochopení slova interaktivní exponát a schopnost evaluovat úspěšnost exponátů a výstav.

Hledáme člověka se smyslem pro detail a zároveň s dlouhodobým koncepčním myšlením. Nutností je schopnost komunikovat v AJ slovem i písmem. Oceníme netradiční zkušenosti ve výstavnictví.

Podrobnější popis zde

2/ Strojní nebo elektro vývojář (inženýr) exponátů

Náplní práce je zejména rozvíjení a vytváření interaktivních exponátů. Jejich návrh, prototypizace, tvorba výkresů a výrobní dokumentace.

Hledáme člověka, který je schopen převést idee a koncepty do podoby výkresů a plánů. Ideální kandidát by se neměl bát vzít do ruky šroubovák, prototypovat svoje myšlenky, dělat chyby a dlouhodobě směřovat k výsledkům.

Podrobnější popis zde

3/ Mechanik/Technik

Náplní práce bude především technická činnost cílená na správnou fukčnost exponátů a jejich provozuschopnost. Úkolem bude hledat taková řešení problémů-závad, která budou pro exponáty krokem kupředu a zvýší se tím také jejich interaktivnost.

Požadujeme člověka, který se nebojí hledat zdroj problému a následně přicházet s návrhem funkčního řešení. Měl by mít kladný vztah k manuální činnosti všeho druhu a nebát se testovat svoji zručnost na každodenních výzvách, které expozice o 170 různých exponátech skýtá.

Podrobnější popis zde

4/ Programátor

Práce programátora bude zaměřena jak na úpravu stávajících exponátů,tak vývoj podpůrných systémů nebo řešení optimalizace řízení.

Hledáme programátora, který si dovede poradit s různorodými problémy. Naše infrastruktura je implementována v mnoha různých jazycích, proto je pro nás důležitá obecná schopnost porozumění zdrojovému kódu a algoritmické myšlení.

Podrobnější popis zde

Nabízíme

  • Práci na zaměstnaneckou smlouvu v případě pozic 1, 2 a 3.
    • zaměstnanecké benefity – stravenky, služební notebook, sick days
    • ohodnocení dle platové tabulky č. 1, platová třída 9 - 11
  • Práci na dlouhodobý brigádnický poměr formou DPP nebo DPČ v případě pozic 2, 3 a 4.
  • Práci v mladém kolektivu a všestranný osobní rozvoj
  • Nástup od 1. 2. 2018, případně dle dohody a specifických potřeb obou stran

Přihláška

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) nám odesílejte elektronicky pomocí níže uvedeného formuláře do 14. 12. 2017 23:59.

Předpokládaný termín výběrového řízení: úterý 19. 12. 2017, případně čtvrtek 21. 12. 2017. Jiné termíny krom těchto dvou již nebudou.

Expo 2017, otevřeno do 14. 12. 2017 24:00
Jméno
Příjmení
Email
Telefon
Níže zadejte soubory s životopisem a motivačním dopisem. Povoleny jsou pouze formáty PDF, DOC, DOCX. Každý soubor smí mít maximální velikost 1000 kB.
Životopis
Motivační dopis
Pozice
Odesláním formuláře dáváte tento souhlas

Konstrukce

Materiál

Funkce

Struktura

Design

Dynamika

Nastavení

Detail

Nápad

cz/prace/expo2017/uvod.txt · Poslední úprava: 2017/11/28 13:57 autor: Sven Dražan
Valid CSS Driven by DokuWiki Valid XHTML 1.0