Obecná žádost o pozici

V případě, že máte zájem u nás pracovat, ale není právě otevřené výběrové řízení na pozici, o kterou byste měli zájem, odešlete svou přihlášku skrze tento formulář, děkujeme.

Do motivačního dopisu je též vhodné uvést o jakou pozici a druh spolupráce byste měli zájem a jaké jsou vaše časové možnosti.

Obecné 2018, otevřeno do 31. 12. 2018 24:00
Jméno
Příjmení
Email
Telefon
Níže zadejte soubory s životopisem a motivačním dopisem. Povoleny jsou pouze formáty PDF, DOC, DOCX. Každý soubor smí mít maximální velikost 1000 kB.
Životopis
Motivační dopis
Pozice
Souhlasím, aby společnost Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace může při zpracování mých osobních údajů tyto údaje ukládat, vyhledávat, třídit, poskytovat třetím osobám, jejichž totožnost je mně povinna sdělit a likvidovat. Potvrzuji, že jsem se obeznámil/a se svými právy v souvislosti s přístupem k osobním údajům a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Zpět na Volná místa.

cz/prace/formular.txt · Poslední úprava: 2018/02/05 09:49 autor: Sven Dražan
Valid CSS Driven by DokuWiki Valid XHTML 1.0