Specialista na informační technologie

Základní náplň práce

  • rozvoj architektury informačních systémů
  • rozvoj architektury HW infrastruktury
  • rozvoj architektury síťové infrastruktury
  • spoluvytváření koncepce veřejných webových stránek
  • komunikace s dodavateli externích IT služeb
  • technická podpora zaměstnanců SC (cca 40 uživatelů)
  • technická podpora exponátů expozice
  • administrace interního informačního systému redakčního typu
  • administrace veřejných webových stránek
  • správa sdíleného datového úložiště
  • správa tisku

Požadavky

Nezbytné požadavky

  • schopnost administrace sítě
  • správa SW vybavení – MS Windows
  • kreativní myšlení a schopnost tvůrčí práce
  • dobré komunikační dovednosti
  • týmové zaměření
  • znalost angličtiny

Ideálně také

  • znalost programovacích jazyků PHP, MySQL, Java, C++, .NET
  • HTML, CSS, DokuWiki, Processing
  • základy práce s grafikou (Gimp, Inkscape, Adobe Ilustrator, Corel Draw…)

Nabízíme

  • práci na HPP i VPP
  • platové ohodnocení dle zařazení do platové třídy a platového stupně
  • různorodou a dynamickou práci
  • pracoviště v Brně
  • zaměstnanecké benefity
  • předpokládaný nástup ihned

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) zasílejte do 6. 9. 2014 elektronicky na adresu personalni@mscb.cz.

cz/prace/it.txt · Poslední úprava: 2014/09/01 15:08 autor: Sven Dražan
Valid CSS Driven by DokuWiki Valid XHTML 1.0