Koordinátor/ka dočasných výstav

Základní náplň práce

  • zajištění interaktivních dočasných výstav:
    • průzkum trhu
    • komunikace s vlastníky či producenty výstav
    • koordinace průběhu dodávky a kontrola její kvality
    • tvorba konceptu nově připravovaných výstav
    • tvorba a zajištění doprovodného programu
    • spolupráce na propagaci výstav
    • vyhodnocení úspěšnosti výstav

Požadavky

  • minimálně bakalářské vzdělání
  • samostatnost, spolehlivost
  • organizační a komunikační dovednosti
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • aktivní zájem o popularizaci vědy a ochota učit se novým věcem
  • kreativní a koncepční myšlení, kladný vztah k dětem
  • cit pro technická řešení a prostorová představivost
  • zkušenost z oboru muzejní pedagogika vítána, didaktické schopnosti výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

  • práci na HPP (zástup za MD)
  • ohodnocení dle platové tabulky platové tabulky č.1
  • práce v mladém kolektivu
  • zaměstnanecké benefity - stravenky, služební notebook, telefon, sick days
  • nástup od 1. října 2016, případně dle dohody

Přihláška

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) nám odesílejte elektronicky pomocí níže uvedeného formuláře do 31. 8. 2016.

Výběrové pohovory budou probíhat jen a pouze v úterý 13. 9. Žádné další termíny již nebudou.

Odesílání přihlášek uzavřeno.

cz/prace/koordinator_vystav.txt · Poslední úprava: 2016/08/31 13:28 autor: Sven Dražan
Valid CSS Driven by DokuWiki Valid XHTML 1.0