Multimediální kreativec

Hledáme učenlivou osobu, která umí fotit, natáčet, vytvářet jednoduché multimediální obsahy, obsluhovat AV techniku, je zdatná v IT oblasti a má originální nápady.

Základní náplň práce

  • pořizuje fotografie a videa z akcí
  • vytváří multimediální obsahy pro web a sociální sítě
  • obsluhuje audiovizuální vybavení (např. kino promítačku, mikrofony, ozvučení, dataprojektory včetně výměny lamp)

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • kreativní myšlení
  • samostatnost a spolehlivost
  • ochota učit se nové věci, například:
    • obsluhovat speciální expoziční SW
    • obsluha videokonferenčního SW a HW
    • obsluha a konfigurace dotykových tabulí
    • jednoduché opravy tiskáren (zaseknuté papíry, výměny tonerů)
    • restarty aplikací i počítačů pomocí vzdáleného nebo fyzického přístupu
  • zkušenosti s instalací SW, nastavením emailového klienta, konfigurací domácího routeru atp.
  • zkušenosti s prací ve vektorových i rastrových grafických editorech
  • zkušenosti s editací videa a audiozáznamů
  • dobrá znalost MS Word a MS Excel
  • učenlivý a technický typ - formální vzdělání v oboru IT není potřeba, vše zaučíme
  • znalost angličtiny, němčiny a dalších jazyků výhodou

Vhodná pozice pro vysokoškolské studenty, absolventy, aktivní osoby v důchodovém věku.

Nabízíme

  • práci na DPČ 20 hodin týdně, s dlouhodobou perspektivou a možností rozšíření na HPP
  • platové ohodnocení 120 Kč za hodinu
  • kreativní, různorodou a dynamickou práci
  • pracoviště v Brně
  • předpokládaný nástup květen/červen 2015

Přihláška

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) nám odesílejte elektronicky pomocí níže uvedeného formuláře do 4. 5. 2015.

Odesílání přihlášek uzavřeno.

cz/prace/multimedialni_kreativec.txt · Poslední úprava: 2015/04/28 09:13 autor: Sven Dražan
Valid CSS Driven by DokuWiki Valid XHTML 1.0