PR marketing manažer/ka

Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání
  • praxe v oblasti PR/reklamy
  • znalost práce s PC (Word, Excel, Power Point, atd.)
  • komunikativnost, loajálnost, kreativita
  • organizační a prezentační schopnosti
  • flexibilita, vysoké pracovní nasazení, odolnost proti stresu
  • pečlivost a zodpovědnost
  • anglický/německý jazyk min. na úrovni B2, znalost dalších jazyků výhodou
  • velmi dobrá znalost českého jazyka (schopnost provádění korektur)

Náplň práce

  • komunikace s médii
  • oslovování škol ve spolupráci s manažerem doprovodných programů ZŠ/SŠ
  • tvorba článků
  • korektury českého jazyka
  • oslovování partnerů projektu
  • propagace projektu
  • komunikace s ostatními science centry
  • příprava reklamních materiálů a propagační strategie

Nabízíme

  • práci na HPP (plný pracovní úvazek)
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • platové ohodnocení dle zařazení do platové třídy a platového stupně
  • různorodou a dynamickou práci
  • pracoviště v Brně
  • zaměstnanecké benefity
  • kurzy a školení
  • nástup říjen 2013

CV a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) zasílejte do 26. 9. 2013 elektronicky na adresu richter.lukas@mscb.cz

Pozice byla uzavřena

cz/prace/pr_marketing.txt · Poslední úprava: 2013/11/02 14:08 autor: Mgr. Lukáš Richter
Valid CSS Driven by DokuWiki Valid XHTML 1.0