Produkční, asistent/ka marketingového oddělení

Základní náplň práce

  • spolupráce na tvorbě a následné realizaci marketingové strategie science centra
  • příprava podkladů pro grafická studia a komunikace s nimi
  • zpracování poptávek, následná agenda
  • tvorba a rozesílání newsletterů
  • aktualizace a databáze kontaktů (media, mediální partneři, odběratelé newsletteru)
  • správa sociálních sítí
  • aktualizace webových stránek SC
  • monitoring mediálních ohlasů
  • samostatné vedení svěřených projektů a zodpovědnost za jejich včasnou exekuci
  • spolupráce na event managementu
  • administrativa
  • plnění dalších požadavků a aktivit podle pokynů vedoucí marketingu

Požadavky

Nezbytné požadavky

  • minimálně SŠ vzdělání
  • minimálně 1 rok praxe na obdobné pozici
  • marketingové a proaktivní myšlení
  • pečlivost
  • systematičnost, pečlivost
  • stylistické schopnosti
  • kreativita
  • schopnost využívat informační a komunikační technologie
  • velmi dobrá znalost českého jazyka
  • znalost AJ
  • schopnost práce v týmu i zodpovědnost za samostatné úkoly

Ideálně také

  • zájem o popularizaci vědy
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • práci na HPP
  • platové ohodnocení dle zařazení do platové třídy a platového stupně dle NV 564/2006 Sb.
  • různorodou a dynamickou práci
  • pracoviště v Brně
  • zaměstnanecké benefity
  • předpokládaný nástup duben/květen 2014

Životopis včetně fotografie a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) zasílejte průběžně, nejpozději však do 21. 2. 2014 elektronicky na adresu personalni@mscb.cz.

cz/prace/produkcni_marketing.txt · Poslední úprava: 2014/02/11 17:38 autor: Mgr. Lukáš Richter
Valid CSS Driven by DokuWiki Valid XHTML 1.0