Programátor

Náplň práce

  • vývoj zásuvných modulů do systému DokuWiki, jejich integrace do existujícího systému
  • reimplementace a refaktorizace existujících PHP aplikací
  • správa systému DokuWiki a souvisejících MySQL databází včetně aktualizací
  • tvorba dokumentace a zaškolování uživatelů v ovládání redakčního systému a zásuvných modulů
  • komunikace s vedoucími pracovníky, sběř podkladů, návrh řešení, implementace řešení

Nutné podmínky

  • pokročilá znalost PHP, MySQL, HTML a CSS
  • zkušenosti s administrací některého z open-source redakčních systémů DokuWiki, Drupal, WordPress
  • znalost anglického jazyka
  • flexibilita, ochota se učit nové věci, komunikativnost, proaktivita

Ideálně také

  • pokročilé znalosti DokuWiki systému
  • zkušenost s vývojem zásuvných modulů do DokuWiki
  • znalost JavaScriptu

Nabízíme

  • práci na DPP či DPČ
  • zajímavé platové ohodnocení 230 Kč/h (navýšení dle výsledků po zapracování)
  • práci v Brně, možnost také práce z domova
  • předpokládaný začátek spolupráce září 2015
  • dlouhodobá spolupráce preferována

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) nám odesílejte elektronicky pomocí níže uvedeného formuláře do 3. 9. 2015.

Odesílání přihlášek uzavřeno.

cz/prace/programator.txt · Poslední úprava: 2015/08/14 12:46 autor: Sven Dražan
Valid CSS Driven by DokuWiki Valid XHTML 1.0