Samostatná/ý účetní

Náplň práce:

  • účtování majetku,
  • účtování skladové evidence
  • vystavování a účtování odběratelských faktur
  • pořizování a účtování dodavatelských faktur
  • účtování pokladny, banky
  • účtování mezd
  • účtování PAP
  • zpracování DPH
  • kontrola rozvahových účtů
  • zástup hlavního účetního

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • znalost platné účetní a daňové legislativy příspěvkové organizace
  • praxe v účetnictví příspěvkové organizace minimálně poslední 3 roky
  • aktivní zájem o sebevzdělávání a osobní rozvoj
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office, MS Excel, práce s emailovým klientem, Internet)
  • znalost Gordic WIN minimálně poslední 3 roky
  • bezúhonnost
  • nástup dle dohody

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • plat dle NV 564/2006 Sb., platová třída 9, platový stupeň dle praxe od 13 380,- Kč
  • různorodou a dynamickou práci
  • pracoviště v Brně
  • zaměstnanecké benefity

Předpokládaný nástup od 1. 4. 2016 nebo dle dohody.

Životopis včetně fotografie a motivační dopis (rozsah max. 2 strany A4) zasílejte průběžně, nejpozději však do 20. 3. 2016 elektronicky na adresu personalni@vida.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

cz/prace/samostatni_ucetni.txt · Poslední úprava: 2016/03/15 09:17 autor: Sven Dražan
Valid CSS Driven by DokuWiki Valid XHTML 1.0