Nově vznikající brněnské science centrum VIDA! hledá vhodné uchazeče na pozici:

Šatnář/šatnářka

Nástup 1. 12. 2014

VIDA science centrum je instituce, která se buduje v prostorách pavilonu D na brněnském výstavišti a klade si za cíl popularizaci přírodních věd. V prosinci letošního roku nabídne veřejnosti více než 150 interaktivních exponátů (např. sedmimetrové tornádo, bermudský trojúhelník, kolo na laně, rentgenové oči, simulátor zemětřesení, rotující místnost či archeologické pískoviště). Prostřednictvím exponátů science centra si mohou návštěvníci prožít novou zkušenost, která jim umožní pochopit jednotlivé přírodní fenomény. Moderní science centrum v sobě správně kombinuje prvky klasického muzea, školy a zábavního parku či multiplexu. Zábava je tu všudypřítomná, ne však samoúčelná.

Základní náplň práce

  • obsluha šatny v budově VIDA! science centra
  • zodpovědnost za šatnu
  • práce i o víkendech a svátcích
  • plnění dalších požadavků a aktivit podle pokynů vedoucí gift shopu a pokladen

Požadavky

  • trestní a morální bezúhonnost
  • věk nad 18 let
  • zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
  • příjemné vystupování a schopnost bezkonfliktního jednání s návštěvníky centra

Nabízíme

  • práce na Dohodu o provedení práce
  • odměna 70,- Kč/hodina
  • mladý a dynamický kolektiv
  • pracoviště v Brně

Životopis s fotografií a kopii výpisu z rejstříku trestů zasílejte elektronicky do 21. 11. 2014 na adresu: personalni@mscb.cz nebo tereza.hladka@mscb.cz.

cz/prace/satnar_satnarka.txt · Poslední úprava: 2014/11/16 11:31 autor: Eva Votrubova
Valid CSS Driven by DokuWiki Valid XHTML 1.0