Správce/správkyně budovy/provozní

Požadavky

  • SŠ či VŠ technického nebo stavebního směru
  • praxe na obdobné pozici (správa a provoz budov, prostor…)
  • znalost práce s PC (Word, Excel, AutoCAD)
  • přehled v legislativě BOZP a PO
  • praxe v přípravě provozních dokumentů (směrnice, ISO, DIN)
  • orientace ve výkresové dokumentaci, zkušenosti s technickými výkresy
  • organizační schopnosti
  • flexibilita, vysoké pracovní nasazení, odolnost proti stresu
  • pečlivost a zodpovědnost

Náplň práce

  • sledování technického stavu budov a zařízení (specializace VZT a plynová kotelna)
  • zjišťování a odstraňování závad na zařízeních budov
  • plánování oprav a dohled nad jejich realizací
  • aktivní spolupráce s dalšími odděleními
  • operativní řešení problémů
  • administrativní činnost: evidence, reporting, zpracování přehledů a analýz
  • příprava provozních dokumentů

Nabízíme

  • práci na HPP (plný pracovní úvazek)
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • platové ohodnocení dle zařazení do platové třídy a platového stupně
  • různorodou a dynamickou práci
  • pracoviště v Brně
  • zaměstnanecké benefity
  • kurzy a školení
  • předpokládaný nástup říjen 2013

CV a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) zasílejte do 20. 10. 2013 elektronicky na adresu richter.lukas@mscb.cz

Pozice byla uzavřena

cz/prace/spravce_budov.txt · Poslední úprava: 2015/10/23 10:37 autor: Sven Dražan
Valid CSS Driven by DokuWiki Valid XHTML 1.0